Fortnite

Fortnite, canlı savaşların çok oyunculu bir nişancı oyunu olan modern oyun dünyasının popüler oyunlarından biridir. Oyunun güzel tasarımı, grafikleri ve fiziği onu çoğu oyuncu için heyecan verici bir oyun haline getiriyor. Kendi oyun kurallarınızla adanızdaki en iyi oyuncu olun. Ayrıca arkadaşlarınızla ölümcül savaşlarda savaşma veya canavarlara meydan okuma fırsatı da olacak.

Çevrimiçi nişancı oyununda şu oyun modları mevcut olacak: “Battle Royale” (binasız), “Sıfır Yükseklik”, oyun topluluğu tarafından oluşturulan yaratıcı modlar (ada oluşturma) ve “Dünyayı Kurtar”.

Arkadaşlarınızı sonuçlarla şaşırtarak benzersiz yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı sergileyin, böylece sizi en iyi takım haline getirin.

Fortnite eSpor şu anda popüler sporlardan biri. En iyi espor oyuncuları Danila "Malibuca" Yakovenko, Alexa "Queasy" Kvetkovich, Harry "Veno" Pearson'dur. Bir maçın tüm sonucunu değiştirebilenler bu oyunculardır, bu da onları yaptıkları işte en iyi yapan kişidir. C3S2: FNCS - Grand Finals: Europe ve Gamers8 2022 turnuvalarında oynadık ve takımlarla mükemmel sonuçlar gösterdik.

Geçtiğimiz yılın en iyi 5 espor sporcusu

1. Danil Yakovenko (Nigma Galaxy) – kariyeri boyunca kazandığı para: 425,865 Dolar.

2. Alex Kvetkovich (Galaxy Racer Esports) – kariyeri boyunca kazandığı para: 609,210 $.

3. Harry Pearson (AS Monaco Esports) – kariyeri boyunca kazandığı para: 428,175 $.

4. Yannis Matvin (Wave Esports) – kariyeri boyunca kazandığı para: 667,431 $.

5. Alexander Shlick (CGN Esports) – kariyeri boyunca kazandığı para: 449,920 $.