Cristiano Jr.: biyografi, kariyer, babasıyla maç ve onunla ilgili en ilginç şeyler

Cristiano Jr.'ın hayatı, kariyer yolu, babasıyla oynama hayali ve gelecekteki refahı hakkındaki hikayesi. Bu yazıda futbolcunun ne gibi planları olduğunu öğreneceksiniz.

Doğum ve anne

Tişörtünü sergiliyor

Cristiano Jr. 2010 yılında doğdu, sonra bir erkek çocuğunun doğumuyla ilgili pek çok söylenti vardı, çünkü hala kimse Cristiano'nun gerçek annesinin adını kesin olarak bilmiyor. Manchester United'da geceyi Amerikalı bir garsonla geçirdi. Kısa bir süre sonra kadın hamile olduğunu fark etti ve menajerinin yardımıyla Ronaldo ile iletişime geçti. Çocuğun Ronaldo'ya ait olduğunu gösteren bir DNA testi yapmasını söyledi. Bebek doğduğu anda Ronaldo, çocuğun velayetini alması için ona 10 milyon £ ödedi ve ondan bunu bir sır olarak saklamasını ve Ronaldo Jr.'ı bir daha görmemesini istedi. Ancak görünüşe göre yıllar sonra kadının, Ronaldo'yla anlaşması olmasına rağmen oğlunu görmek istediği haberi geldi. Belki gelecekte Ronaldo gençleştiğinde kendisi de gerçek annesini tanımak isteyecektir ancak babası şimdilik onu böyle bir karşılaşmadan korumak için elinden geleni yapıyor. Şu anda iki annesi var (yukarıdaki fotoğraf), Dolores Aveiro'dan bir oğlu var.

Genç Ronaldo'nun futbol kariyerinin başlangıcı

Ronaldo'nun oğlu %100 futbolla ilgileniyor. Ronaldo'nun annesi, torununun futboldaki başarılarından defalarca bahsetti; oğlunun zaten babasını geride bıraktığına inanıyor; ayrıca Cristiano'nun, spor salonunda birlikte antrenman yaptıkları, birlikte koşuya çıktıkları ve oğlunun yetiştirilmesiyle bizzat ilgilendiğini söyledi; Neredeyse her gün topla oynuyor ve Ronaldo futbolda yıllar içinde öğrendiği her şeyi oğluna aktarıyor.

Artık Ronaldo Jr. dünyanın en iyi akademilerinde eğitim görüyor, en iyi maçlara katılıyor ve dünyanın en iyi futbolcularıyla iletişim kuruyor, böylece başkalarının sahip olmadığı o paha biçilmez deneyimi kazanıyor. Dos Santos Aveiro'nun gelecek yıllardaki başarısına hiç şüphe yok ve babası çok çabaladığı için çok fazla para kazanmaya özel bir ihtiyacı yok. Zenginliğine rağmen Ronaldo'nun oğlu maçlarda daha iyi performans gösteriyor.

Futbol sahasında başarı

Angel Dos Santos Aveiro Jr., kendi yaşındaki çocuklar arasında oynamak henüz yetişkin futboluna eşitlenemez; pratikte görüldüğü gibi, eğer bir futbolcu onun yaşında çok fazla gol atarsa, o zaman bir adım yukarı çıkarak sonuçlara da ulaşacaktır. örneğin 18-19 sezonunda Juventus adına 80 gol attı. Cristiano Jr. henüz 14 yaşındayken Real Madrid Akademisi'ne girdi. Elbette bu profesyonel bir sözleşme olarak kabul edilemez ancak bu onun için büyük bir adım ve eğer bu kadar büyük bir kulüp 12 yıllık bir sözleşmeye inanıyorsa. ihtiyar çocuk, o zaman kesinlikle önünde her şey var.

Ronaldo oğluyla aynı kulüpte oynuyor

Messi ve oğlu Ronaldo el sıkıştı

Bir gün Ballon d'Or töreninde komik bir olay yaşandı: Cristiano Jr., Messi'ye yaklaştı ve Arjantinli oyuncunun oyununa deli olduğunu tüm görünümüyle gösterdi. Ronaldo hiç utanmadı; aksine biraz konuştular ve buna gülümsemeler de eşlik etti. O akşam Cristiano Ronaldo Ballon d'Or'u kazandı ve oğlu, kazanılan Ballon d'Or sayısında babasını geçeceğini kendinden emin bir şekilde ilan etti. Bu, bu kadar genç yaştaki erkek çocukların ciddiyetinden ve kararlılığından bahsediyor; bu özellik, ödüllerde babasını geçme arzusunun yanı sıra, babası tarafından ona açıkça aktarılmıştır.

Aynı takımda

Cristiano'nun oğlu, Ronaldo'yla sahaya çıkmayı hayal ediyor ve bu bir hazırlık maçında değil resmi bir maçta, bu gerçekleşse bile bu, çocuğun 16. yaş gününden sonra mümkün olacak. Cristiano'nun annesi bunun Cristiano Ronaldo'nun evindeki Sporting Lizbon'da gerçekleşmesi gerektiğine inanıyor. Ronaldo 43 yaşında olmasına ve üst düzeyde futbol oynamak için oldukça ileri bir yaş olmasına rağmen Ronaldo bu kadar kolay pes etmeyecek ve oğluyla birlikte futbol sahasında oynayacak. Ronaldo ve oğlu hala oynuyorsa birçok sponsor bulunacaktır.

Dolayısıyla herhangi bir şey konuşmak için henüz erken ama her iki oyuncunun da büyük planları var. Belki zamanla oğlumla babasının eşleşmesini görebilirim.

Yorum