Mellstroy taraftarları, Şampiyonlar Ligi finalinde 30 milyon rublelik görev için sahaya koştu

Son Şampiyonlar Ligi finali bazı gerçek taraftar kahramanlık anlarına tanık oldu. Belaruslu yayıncı Mellstroy'un sadık hayranlarından oluşan bir grup sahaya koşarak oyuncular ve seyirciler arasında şok yarattı. Taraftarlardan biri Jude Bellingham'la selfie çekmeyi başardı. Hepsi blog yazarına olan bağlılıklarını gösteren Mellstroy logolu tişörtler giyiyordu. Aşağıda daha fazlasını bulacaksınız.

Mellstroy Andrey Burim

Melstroy taraftarları Şampiyonlar Ligi finalinde kaosa neden oldu

Geçen gün büyük bir futbol maçında gerçek kavgalar yaşandı. Görünüşe göre, popüler Belaruslu yayıncı Mellstroy'un bir grup sadık hayranı, idollerini memnun etme ve büyük miktarda para kazanma isteğine karşı koyamadı. Maç başlar başlamaz, birkaçı aniden sahaya koştu, bu da oyuncuları ve kalabalığı büyük ölçüde şaşırttı.

Şampiyonlar Ligi futbol maçı

Tabii stadyum güvenliği hemen geldi ve dikkatsiz taraftarları gözaltına aldı. Ancak içlerinden biri koşarak yanından geçen Jude Bellingham'la hızlı bir selfie çekmeyi başaramadı. Hayranların her biri, Mellstroy logosunu gururla taşıyan bir tişört giydi; bu, İnternet ünlülerine olan bağlılıklarının açık bir işaretiydi.

Mellstroy kimdir?

Görüyorsunuz, "Mellstroy" sosyal ağların her yerinde komik videolar şeklinde bulunabilen bir İnternet fenomeni. Gerçek adı Andrey Burim olan son derece popüler bir Belaruslu blog yazarı ve yayıncıdır. Yayın faaliyetleri sayesinde ünlü rapçi Morgenstern dahil birçok ünlüyle tanıştı. Birkaç ay önce takipçilerine alışılmadık bir söz vermişti: Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya çıkıp tüm dünyanın dikkatini üzerine çekecek herkese 30 milyon Rus rublesi (yaklaşık 400 dolar).

Mellstroy ve Morgenstern Türkiye'de

Yeni Mellstroy görevleri

Ancak Mellstroy'un hileleri burada bitmedi. Ayrıca hayranlarından siyasetçinin halka açık bir şekilde adını söylediği bir video kaydetmelerini istedi. Bunu yapan ilk kişi 2 milyon dolar ile ödüllendirilecek. Ve aslında, Litvanya Devlet Başkanı genç bir hayranın isteği üzerine Mellstroy'a teşekkür ettiğinde, blog yazarı beklendiği gibi ödemeyi reddetti. Başka bir durumda, fotoğrafıyla birlikte 5000 metreden fazla yüksekliğe balon fırlatan sıradan bir sakin, Moskova sokaklarında 1 milyon ruble aldı.

Yorum